DESTEK

Programımızla ilgili her türlü sorunun cevabını bu sayfada bulabilirsiniz. Yine de sorunlarınız devam ediyorsa, sayfanın en altından yorum yaparak sorularınızı sorabilirsiniz. En kısa sürede sorununuz çözüme kavuşturulacaktır.

SPYKontrol'i ödeme yapmadan kullanabilir miyim?

SPYKontrol’i herhangi bir ödeme yapmadan 24 saat boyunca tamamen ücretsiz ve tüm özellikleriyle birlikte kullanabilirsiniz. Bu süre deneme sürecidir. Programı kendiniz test ettikten sonra lisans almak için ödeme yapabilirsiniz.

SPYKontrol için ne kadar ödemem lazım?

SPYKontrol fiyatlandırmaları için “Fiyatlandırma” sayfamıza göz atabilirsiniz.

SPYKontrol'i taksitle alabilir miyim?

SPYKontrol için ödemeleri isterseniz havale/EFT ile, isterseniz ödeme konusunda partnerimiz olan Shopier’ın ödeme sisteminden kredi kartı ile yapabilirsiniz. Shopier üzerinden yapılan ödemelerde kredi kartına taksit imkanı mevcuttur.

SPYKontrol'i uzaktan yükleyebilir miyim?

Hayır, hiçbir takip yazılımı uzaktan yüklenemez. Telefona mutlaka fiziksel olarak erişebiliyor olmanız gerekmektedir.

Takip verilerime nereden ulaşacağım?

SPYKontrol’in kontrol panelinden tüm verilerinize ulaşabilirsiniz. Kurulum esnasında verdiğiniz mail ve şifreniz ile pc.spykontrol.com adresinden giriş yapabilirsiniz.

SPYKontrol'teki verilerime başkaları ulaşabilir mi?

Hayır, SPYKontrol kontrol panelinize aktarılan verilere yalnızca sizin mailinizle ve şifrenizle ulaşılabilir. Bunun dışında tüm veriler şifreli, yüksek güvenlikli sunucularda saklanır ve biz dahil herhangi biri bu verilere erişemez.

SPYKontrol nasıl çalışır?

Hedef telefona yaptığınız kurulum internet bağlantısı aracılığıyla verileri kontrol panelinize aktarır. Kontrol panelinizden tüm verileri bu şekilde görürsünüz. SPYKontrol’in çalışma prensibi bu şekildedir.

SPYKontrol'i herhangi bir ülkede kullanabilir miyim?

SPYKontrol’in çalışması için belirli bir ülke kısıtlaması yoktur. Android işletim sistemi olan ve internete bağlanabilen tüm cihazlarda, dünyanın her yerinde kullanılabilir.

SPYKontrol'i iPhone telefonlarda kullanabilir miyim?

Hayır, iPhone’larda yeni jailbreak artık mevcut olmadığı için hiçbir yazılımla takip işlemi yapılamaz.

SPYKontrol'i yüklediğim telefonun sahibi, onu izlediğimi anlayabilir mi?

Hayır, SPYKontrol cihaza yüklenip kurulum yapıldığı andan itibaren gizli bir şekilde çalışır. Menüde herhangi bir simge yer almaz, herhangi bir bildirim göndermez ve tamamen gizli çalışır.

SPYKontrol'i kullanmak yasal mı?

SPYKontrol, çocuk takibi için ebeveynlere hizmet vermesi amacıyla tasarlanmış bir yazılımdır. İzlenecek telefon sahibini bilgilendirmek kullanıcının sorumluluğundadır. Program kullanımından doğacak yasal sorumlulukarın tamamı kullanıcıya aittir.

SPYKontrol'i nasıl kurabilirim?

SPYKontrol’i çok kısa sürede kolayca kurabilirsiniz. Resimli ve videolu kurulum dökümanları için “Kurulum” sayfamıza göz atabilirsiniz.

Satın aldıktan hemen sonra kullanmaya başlayabilir miyim?

Evet, ödeme yapıp bize bildirdikten hemen sonra kullanmaya başlayabilirsiniz.

24 saat ücretsiz kullanımdan sonra satın aldığımda yeniden yükleme yapmam gerekir mi?

Hayır, ilk yüklemenizle devam edebilirsiniz. Yeniden yükleme gerekmez.

Aynı lisans üzerinden 2 farklı cihazı takip edebilir miyim?

Hayır, 2.cihaz için farklı bir lisans satın almanız gerekir.

Bir sorunum olduğunda size nasıl ulaşabilirim?

Sorununuzla ilgili bize web sitemizin destek kısmından, mail adresimizden ya da Whatsapp destek hattımızdan ulaşabilirsiniz.

Destek ekibinizin çalışma saatleri nasıl?

Destek ekibimiz sabah 10:00 ile akşam 19:30 arası hizmet vermektedir. Cumartesi günler 10:00 – 14:30 arası hizmete devam etmektedir. Pazar günleri destek ekibimiz acil durumlar dışında çalışmamaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir